На 3 и 5 юни 2026 г. се проведе XVII издание на Кариерния форум на ФМИ.
Мотото и тази година е „Знам и искам да го докажа”. Организатор на събитието е Кариерният център на ФМИ, съвместно с Фондация "ФМИ Иновации и Образование".
Кой е поканен да участва?
Студентите на СУ „Св. Климент Охридски”, на ТУ София, както и всички други студенти, които търсят професионална реализация в сферата на информационните технологии.